Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku (Lao-tzu)

Zainspirowani powiedzeniem chińskiego filozofa postanowiliśmy otworzyć sklep internetowy, w którym każdy miłośnik podróży małych i dużych w końcu poczyni pierwszy krok w kierunku realizacji swoich planów wyjazdowych. Zatem…

Z  ogromną przyjemnością informujemy o uruchomieniu nowego sklepu internetowego, w którym można zakupić różne rodzaje walizek, torby podróżne, plecaki, torby i teczki oraz niezbędne akcesoria. Sprzedaż ruszyła w styczniu 2018 roku! Naszym założeniem jest przede wszystkim zadowolenie Klienta, dlatego swoją ofertę kierujemy do osób, które poszukują produktów wysokiej jakości w niewygórowanych cenach. Dystrybuujemy produkty o uznanej renomie, marki lubiane i dobrze opiniowane przez Polaków. Stawiamy na atrakcyjne modne wzornictwo, ale i wysoką funkcjonalność – nasze produkty nie zawodzą w podróży i służą przez długi czas.

Dlaczego warto wybrać Bagażowo.pl?

  • Szeroki asortyment. Bagażowo.pl to mnogość modeli i wzorów – walizki, plecaki i przydatne w podróży akcesoria dla wszystkich członków rodziny – nie musisz szukać nigdzie indziej.
  • Wygoda i bezpieczeństwo zakupów. Bagażowo.pl to starannie zaprojektowany, czytelny i nowoczesny interfejs, dzięki któremu proces zakupowy jest intuicyjny oraz maksymalnie uproszczony.
  • Oszczędność czasu i pieniędzy. Gwarantujemy, że znajdziesz u nas wszystko, co potrzebujesz, w naprawdę dobrych cenach.
  • Wiele sposobów płatności i dostawy. Rozumiemy i respektujemy potrzeby naszych Klientów – jesteśmy elastyczni i udostępniamy różne formy płatności i dostawy.
  • Darmowa dostawa. Klient nie ponosi kosztów przesyłki, w przypadku dokonania zakupów od kwoty 200 złotych, czyli… praktycznie nigdy.

Nasza oferta jest cały czas modyfikowana i uzupełniana o nowe modele, by sprostać oczekiwaniom naszych Klientów.

Bagażowo.pl to zakupy łatwe, szybkie i dostępne cenowo dla każdego – i o to chodzi. W razie pytań, wątpliwości lub sugestii odnośnie do oferty czy funkcjonowania sklepu zapraszamy do kontaktu.

 

Olifam Oleksandr Ilashchuk

ul. Korkowa, 161C/70

04-­549 Warszawa

NIP: 9522172756

Tel: +48 530 456 212