Sklep internetowy Bagażowo.pl udostępnia następujące sposoby płatności:

Płatność przez PayU

Realizacja płatności za pomocą kart płatniczych (Visa, MasterCard) lub online. Decydując się na tę formę płatności, zostaniesz automatycznie przekierowany do systemu PayU.pl, aby dokonać płatności przy pomocy karty płatniczej VISA lub Mastercard. To szybka i bezpieczna forma płatności, która gwarantuje pełną ochronę danych osobowych klienta. Zamówienie jest przekazywane do realizacji, z chwilą otrzymania potwierdzenia płatności.

Płatność przez PayPal

Bezpieczna i szybka płatność online za pomocą konta PayPal lub z wykorzystaniem kart płatniczych (Visa, MasterCard). Po wyborze tej opcji płatności zostaniesz przekierowany na swoje konto w systemie PayPal, gdzie dokonujesz wpłaty. To jedna z bezpieczniejszych form płatności – transakcja jest chroniona przy wykorzystaniu zaawansowanych metod szyfrowania. Istnieje możliwość dokonywania wpłat z zagranicy – PayPal dostępny jest w ponad 190 krajach.

Płatność za pobraniem

Opłata dokonywana jest przy odbiorze przesyłki od kuriera. Należność za przesyłkę pobraniową nadaną do Paczkomatu InPost można uregulować tylko kartą płatniczą.

Tradycyjny przelew

Przelew na numer konta bankowego. Musisz dokonać płatnośći w terminie 3 dni od złożenia zamówienia – brak wpłaty skutkuje anulowaniem zamówienia. Towar jest wysyłany dopiero po odnotowaniu wpłaty na koncie sklepu. W przypadku tradycyjnego  przelewu wpłaty są najczęściej zaksięgowane dopiero po 1-3 dniach roboczych, co wpływa na wydłużenie procesu realizacji zamówienia. Zalecamy skorzystanie z innej, bardziej dogodnej formy płatności.

Wszystkie przelewy należy dokonywać na wskazany poniżej numer konta bankowego:

Numer konta (Idea Bank): 47 1950 0001 2006 0050 5422 0001
Tytuł przelewu: "NUMER ZAMÓWIENIA"
Dane firmy: Olifam Oleksandr Ilashchuk, ul. Korkowa, 161C/70, 04-­549 Warszawa